O obsahu webu

      Vítám vás na webu, který si klade za cíl zveřejňovat články zaměřené na mou práci s elektrotechnikou “bastlením”. Většina článků je přímo moje tvorba nebo alespoň mnou upravené původní návrhy. Několik málo článků jsou zajímavé návody od čtenářů těchto stránek. Web je rozdělen do dvou hlavních sekcí – DCC Modely a Elektro MM.

V sekci DCC Modely najdete mé snažení v modelaření digitální modelové železnice. Především zůzné dekodéry a podpůrné obvody pro provoz a ovládání kolejiště a dolňků.   
K nejzajímavějším článkům patří úprava dekodéru s funkcí neonového efektu a úprava dekodéru pro pětiznaké návěstidlo.

Sekce Elektro MM je zaměřená na nejrůznější stavební návody ze širokého spektra elektrotechnického bastlení. Najdete zde například návod na stavbu kódového zámku, alarmové ústředny s LCD, alarmu na motocykl, dolpňky k PC a další návody. 

Také je zde doplňková sekce MM Bazárek. V této sekci najdete různé pomůcky, součástky, desky plošných spojů nebo užitečné výrobky, které používám a při jejich nákupu především v zahraničí se musí odebrat větší množství, než bych sám spotřeboval. Myslím si, že se najdou i další modeláři nebo bastlíři, které tyto výrobky mohou zaujmout. Proto mě neváhejte kontaktovat pokud vás něco zaujme.

A teď něco málo o mě:
Narodil jsem se v roce 1977 v Karlovarském kraji. Už jako kluk jsem se zajímal o elektrotechniku a modelaření. Zájem o elektrotechniku mě provázel až do dnešních dnů. K modelaření jsem se vrátil v roce 2009.  V současné době se nejvíce zajímám o mikrokontroléry a jejich programování. To se odráží i na návodech, které zveřejňuji. Další mé zájmy se pak vztahují k PC, správě síťí a datových přenosů (metalických, rádiových a optických).